Logo

DAF XF95 EURO3

Број на оглас: 3059041 | Објавен на: 28.10.2018, 19:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA DAF XF 95 EURO 3 2004 GODINA CENA PO DOGOVOR 076432008 DRAGI

 Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

 JANE

Потврден огласувач