Logo

PRODAVAM iphone SE 16gb T-MOBILE

Број на оглас: 3059142 | Објавен на: 09.12.2018, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: Iphone se

Боја: Roségold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 135 €
140 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam iphone se 16gb kupen od t-mobile i raboti samo na t-mobile mrezata,telefonot e vo odlicna sostojba.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач