Logo

Се продаваат оризни ниви

Број на оглас: 3059160 | Објавен на: 26.05.2020, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 8579 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 7.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат четири оризни ниви во Кочанско.Нивите се наоѓаат во местото наречено „Водотек и Слатина“ со катастарски број 5870,6185,7522/1 и 7504/2 со површина од 8579m2.
Лице за контакт-Ангелина
Тел.076368280 moze i zamena za traktor

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 angelina

Потврден огласувач