Logo

SKODA 1000 MB - 1969 GODINA

Број на оглас: 3059537 | Објавен на: 14.11.2018, 20:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Друг модел

Година: 1980

Гориво: Бензин

Километри: 40000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam skoda 1000 mb - proizvedena 1969 godina .
kolata e vo ispravna vozna sostojba
kolata moze da se vidi vo sekoje vreme .
cena 1200€-
telefon - 077761666
077761666

 Радовиш    Општина: Конче

Прати Е-Маил

 RISTE

Потврден огласувач