Logo

BMW 320

Број на оглас: 3059650 | Објавен на: 29.10.2018, 12:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 320 disel 110kw-`150ks vo dobra sostojba so full oprema. Za poveke iformacii javete se. broj 077-972-984

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 BMW

Потврден огласувач