Logo

SE PORDAVA VOZILO FORD TRANSIT

Број на оглас: 3059656 | Објавен на: 29.10.2018, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Transit

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vozilo Ford Transit VE 120 RI
Vo odlicna vozna sostojba .
Godina na proizvodstvo 2007 godina
Registracija do 24.09.2019
Pominati kilometri 343185 KM.
Cena po dogovor
Kontakt lica Ile 076 421 941 i Stevo 078 238 171

 Валандово

Прати Е-Маил

 Stefan Najdov

Потврден огласувач