Logo

SE PRODAVA PLAC 511M2 ZA GRADBA P+4+P VO DEBAR

Број на оглас: 3059809 | Објавен на: 13.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 511 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PLAC 511M2 SO DOZVOLA ZA GRADBA P+4+P VO DEBAR VO BLIZINA NA OPSHTINATA NA DOBRA LOKACIJA

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Mira