Logo

Co2 Апарат Днипро-М САБ310

Број на оглас: 3059834 | Објавен на: 20.08.2019, 09:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


Нов комбиниран апарат за Co2/електрично заварување на украинската марка Днипро-М
има 3 години гаранција единствен ваков на пазарот
7200вати,1.6-4мм електрода/0.8-1.0 жица
тежок 8.6килограми
единствен апарат од овој квалитет на пазарот

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач