Logo

PEUGEOT 206+ 1.4HDI 09

Број на оглас: 3060011 | Објавен на: 16.11.2018, 17:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 3.200 €
3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


PEUGEOT 206+ 1.4HDI 70ks 2009GOD NA REALNI 150.000km SO FUL OPREMA
- NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!!
- K&S AUTO
- MOZNI ZAMENI!!! CENA 3800EUR

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 K&S-AUTO

Потврден огласувач