Logo

Honda Civic 1.4 benzin plin

Број на оглас: 3060086 | Објавен на: 17.11.2018, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Civic

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


redovno odrzuvana. plinot e so kapalka za maslo. so atest. novi letni gumi.cenata e fiksna.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач