Logo

Plinska boca od Makpetrol

Број на оглас: 3060117 | Објавен на: 16.01.2019, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ispravna plinska boca od 5 kg. od Makpetrol ili ja zamenuvam so boca od 10 kg. so moja doplata.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач