Logo

Skii Elan i Atak

Број на оглас: 3060128 | Објавен на: 18.01.2019, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dva para so se stapovi odlicni 170 sm golemina

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач