Logo

Двосед и тросед

Број на оглас: 3060141 | Објавен на: 14.11.2018, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Се продава половен двосед и тросед. Цена по договор.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Живка

Потврден огласувач