Logo

Alernator Daewoo lanos

Број на оглас: 3060169 | Објавен на: 28.02.2019, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Lanos

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 70000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


So izgoren regler

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач