Logo

Baliracka New Holland mod.370

Број на оглас: 3060222 | Објавен на: 26.03.2020, 21:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Donesena od italia
New holland= mod .370
Moze da se proba..

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Oglasi11

Потврден огласувач