Logo

se prodava niva

Број на оглас: 3060268 | Објавен на: 20.04.2019, 16:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3109 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava niva vo mestoto legovec, Probistip

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач