Logo

Mercedes S320 cdi //AMG packet

Број на оглас: 3060311 | Објавен на: 15.02.2019, 18:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 320

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 175 kw / 238 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba so full oprema AMG packet Top,mozna zamena so pomala kola
Kontakt TEL 071 322 004

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Selami

Потврден огласувач