Logo

BMW M550D - 2012

Број на оглас: 3060391 | Објавен на: 18.05.2019, 11:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 550

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 35000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 280 kw / 381 ks

Цена: 25.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba,so nov motor i novi turbini koi momentalno imaat 35 ilj km.
Za povekje info : +393276783844
Moze i na Whatsapp ili viber....

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 VLATKO

Потврден огласувач