Logo

OVOSTARNIK I LOZJE VO SUITLAK 3000m2

Број на оглас: 3060427 | Објавен на: 02.04.2019, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 1 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 3000 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Suitlak

Цена: 9.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Ovostarnik so 80 rodni razni drvca i lozje.
3000 m2 zaedno, vo sutlak mesto ajnato 300 metra od asfalt pat so priklucok za struja

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач