Logo

Baraka vo nas.Lisice

Број на оглас: 3060487 | Објавен на: 19.03.2019, 08:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Вид на оглас: Се продава


Se prodava baraka vo nas.Lisice vo blizina na uciliste.Povrsina na barakata 83m2,dvorno mesto 238m2,so imoten list,otkupeno dvorno mesto i markica za gradenje(P+1+potkrovje).tel 070-743-545

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач