Logo

Административен работник

Број на оглас: 3060502 | Објавен на: 30.10.2018, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Администрација, Канцеларија

Пол : Не е важно

Образование: ВСС-VII Степен

Возачка дозвола: Б

Познавање на јазици: Англиски

Компјутерски вештини : Многу добро

Цена: По Договор

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Кала Биро ДООЕЛ Битола бара административен работник.
Сите заинтересирани своето CV со слика да го испратат на следниот мејл: info@kalabiro.mk

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Kala Biro DOOEL Bitola

Потврден огласувач