Logo

Административен работник

Број на оглас: 3060502 | Објавен на: 24.01.2019, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Категорија: Администрација, Канцеларија

Пол : Не е важно

Образование: ВСС-VII Степен

Возачка дозвола: Б

Познавање на јазици: Англиски

Компјутерски вештини : Многу добро

Цена: По Договор

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Кала Биро ДООЕЛ Битола - HAPPENING бара административен работник.

Доколку:
- зборуваш добро англиски
- си вреден работник
- си тимски работник
- добар иницијатор
- добар познавач на компјутери ...

... тогаш испрати го своето CV со слика на следниот мејл: info@kalabiro.mk

Искуство во продажба или увоз-извоз ќе се смета за предност.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Kala Biro DOOEL Bitola

Потврден огласувач