Logo

SE PRODAVA CHEVROLET CRUZE (2010 - 2.0 Diesel - 150 K.S)

Број на оглас: 3060576 | Објавен на: 15.11.2018, 10:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Cruze

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA CHEVROLET CRUZE (2010 - 2.0 Diesel - 150 K.S) UVEZENA OD DANSKA REG. SO ZELEN KARTON CELA GODINA - 075 456 111

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач