Logo

BMW 530D X-Drive

Број на оглас: 3060675 | Објавен на: 14.03.2019, 22:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 3 kw / 4 ks

Цена: 14.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 530 2012 god na BG tabli so pominati 202 000 km realni extra sostojba proverka kade sakate,mozna e zamena za pomalo vozilo na stranski tabli
tel:071452421

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 a

Потврден огласувач