Logo

Se prodava detska kolicka, hranilka i lulaska

Број на оглас: 3060676 | Објавен на: 09.11.2018, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД
2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava detska kolicka, mnogu malku koristena bukvalno kako nova, so prekrivka i torbica 2200den. Hranilka chipolino se pravi na dve nivoa kako hranilka i kako stolce so masicka 1500den. Lulaska 1000den

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач