Logo

Cilkular

Број на оглас: 3060723 | Објавен на: 23.02.2020, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Cilkular Ne e koristen skoro ic kako nov so site dodatoci top cena slikite se od nego

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач