Logo

se prodava detelina

Број на оглас: 3060843 | Објавен на: 04.02.2019, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava detelina imam okolu 1200 bali cista bes nikakva treva ili drugo i nikogas fatena od dozd znaci prva klasa detelina prefektna za povise info na tel

 Велес    Општина: Градско

Прати Е-Маил

 fikret

Потврден огласувач