Logo

MERCEDES E 350 D 2010 G

Број на оглас: 3060863 | Објавен на: 24.03.2019, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 350

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Цена: 11.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


MERCEDES E 350 D 2009 BG TABLI MOZE ZAMENA ZA DZIP ML ili Drugo vozilo

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач