Logo

FIAT PUNTO..1.2

Број на оглас: 3060880 | Објавен на: 14.11.2018, 08:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 10 €
1.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


P R O D A D E N O

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач