Logo

MERCEDES SPRINTER 316 2013 GOD

Број на оглас: 3060881 | Објавен на: 17.11.2018, 17:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 14.000 €
14.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Klima,webasto

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач