Logo

Fiat panda 1.1 2007 nov uvoz svajcaria so klima

Број на оглас: 3060896 | Објавен на: 14.11.2018, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Panda

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 1 €
2.649 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat panda 1.1 2007 prva registracija 2008 sega smeneti site filtri ujle rebrast kais
Klima
City volan
Elektrika na stakla
So servisna kniska 180000 so garancija
Super 4 gumi
Plateni site davacki do registracia

 077604111

Потврден огласувач