Logo

Seat ibiza 95god 1.4Benzin ...670e

Број на оглас: 3060931 | Објавен на: 20.11.2018, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 36 kw / 49 ks

Цена: 670 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Seatot e odlicen servisiran kompletno okolu motor,novi gumi,zdrav nikade nema skapano reg.do kraj na 12mesec,cd radio,okolu cenata ima prostor na lice mesto inf:078 242 051

 Велес    Општина: Чашка

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач