Logo

AvtoPlac Interkom

Број на оглас: 3061025 | Објавен на: 12.02.2019, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Focus 1.6TDCI, 80Kw, voziloto e uvezeno od Germanija, staklo sacuvano se gleda po samite sliki, voziloto e so site plateni davacki do registracija. Moze da se vidi vo sekoe vreme.

Огласи од: AvtoPlac Interkom

AvtoPlac Interkom

Strumica Murtino
Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 AvtoPlac Interkom

Потврден огласувач