Logo

Klima

Број на оглас: 3061106 | Објавен на: 24.05.2019, 16:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
100 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Klima eftino.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Воја

Потврден огласувач