Logo

AUDI Q5 3,0 QUATRO S-LINE

Број на оглас: 3061272 | Објавен на: 30.10.2018, 18:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Q 5

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Info na tel. 071/740-005
Audi Q5 vo extra sostojba.
Cena na bg tabli 12700 e.
Ocarineto 18000e

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач