Logo

Opel Astra 1.6 16v - 99 Plin !

Број на оглас: 3061337 | Објавен на: 25.12.2018, 21:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba,so izvrsen servis,novi gumi,registrirano,atestiran plin!
Istoto e kupeno od prv gazda pred 10god,vo fabricna sostojba.
Za podetalni informacii na :076 870 171

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач