Logo

Oksigenski boci za secene na zelezo

Број на оглас: 3061383 | Објавен на: 30.11.2018, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Oksigenski Boci za secene na zelezo

 Струмица    Општина: Ново Село

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач