Logo

Se prodava Renault Scenic

Број на оглас: 3061389 | Објавен на: 14.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Scenic- 2004 god, dizel, registriran so makedonska registracija. Avotomobilot e vo zacuvana sostojba.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Dusko