Logo

golf4 1.9 tdi 1999 god.

Број на оглас: 3061540 | Објавен на: 23.12.2018, 19:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 4 19 tdi 90 k.s.
Klimatronik
Greaci na sedista
Ful oprema
Kolata e vo odlicna sostojba registrirana pred 10dena I servis napraven

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nake

Потврден огласувач