Logo

Apple Ipad Pro 9.7' A1674 #@GB + 4G ICLOUD!

Број на оглас: 3061614 | Објавен на: 04.04.2019, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Големина на екранот: 10" инчи

Цена: 120 €

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Table Apple Iapd Pro 9.7" zaklucen na Icloud. Maksimalno zacuvan, Moze i na delovi.

Огласи од: Presto Elektroniks

Presto Elektroniks

ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Presto Elektroniks

Потврден огласувач