Logo

NOV Telefon so golemi brojki za postari lica so 2 SIM

Број на оглас: 3061626 | Објавен на: 12.11.2018, 07:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 5

Боја: Gold

Интерна меморија: 3 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 500 МКД
1.200 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e nov no ima softverski problem, ponekogas zakocuva. Raboti na site mrezi, polnac nema. Cena 500den. FIKSNO.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Mob

Потврден огласувач