Logo

HILTI BATERIJA 22V \ 5.2Ah--------- TXD

Број на оглас: 3061659 | Објавен на: 03.11.2018, 11:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


JAVI SE ZA INFO

 Кратово

Прати Е-Маил

 txd

Потврден огласувач