Logo

vw new beetle buba 2.0 benzin 116 ps

Број на оглас: 3061731 | Објавен на: 17.12.2018, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: New Beetle

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 116 kw / 158 ks

Цена: 1.600 €
1.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava vw new beetle buba 2.0 benzin 116 ps
kolata e vo ispravna sostojba i e na makedonski tablici so istecena registracija i odjaveni tablici
proizvedeno 2000 godina so klima i dr oprema.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач