Logo

AKVARIUM / TERARIUM / АКВАРИУМ

Број на оглас: 3061831 | Објавен на: 01.07.2020, 01:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Вид на оглас: Се продава


Prodavam akvarium za hrchaci ili za pomali zhivotni da se koristi kako terarium, dokolku e za koristenje kako akvarium za ribi potrebno e da se obnovi silikonot ...

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Oglasuvach

Потврден огласувач