Logo

Baraka moze zamena za kola ili stan

Број на оглас: 3061889 | Објавен на: 24.05.2019, 16:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Вид на оглас: Се продава


Barakata se naga vo zelezara blizu Roletar ima 146 m2 ima 2 wc 6 golemi sobi ima dvor na koristenje 540 m2 ima imoten list moze zamena za kola ili stan

 Скопје    Општина: Шуто Оризари

Прати Е-Маил

 Altin

Потврден огласувач