Logo

Seat Leon

Број на оглас: 3061910 | Објавен на: 14.11.2018, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Leon 2.0 tdi 103kw,158000km so servisna kniska.novi gumi!!!moze proverka po vas izbor!!!

 /

Потврден огласувач