Logo

Se prodava Mercedes Sprinter 313CDI / Мерцедес Спринтер 31

Број на оглас: 3062214 | Објавен на: 17.01.2019, 16:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 13.800 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава Мерцедес Спринтер 313ЦДИ произведен 2012 година со минати 210.000км.Комбето е со исправна клима и е регистрирано до Март 2019 и се води на фирма.Возилото е одржувано редовно со сервисна книшка и има 2 оригинал клучови.Се управува со Б возачка дозвола.

За подетални информации на број:078/366-029
078/366-029 078/366-029 078/366-029

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Драган

Потврден огласувач