Logo

Golf 5

Број на оглас: 3062344 | Објавен на: 14.11.2018, 08:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 12 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Perfektna Sostojba na lance Full. Oprema servis napraven komplet parking senzor i dr.na br 076-732-692

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач