Logo

Mining rig RX580 8GB

Број на оглас: 3062411 | Објавен на: 17.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mining rig

5x RX580 8GB XFX GTS samsung memory
CPU: Celeron G3930
PSU:1250w Chiftec Navitas Gold
MOBO: Gigabyte GA-H270 HD3
RAM: DDR4-4GB

Cenata e 1500 evra a moze da se plati i so crypto.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 AAAAA

Потврден огласувач