Logo

Vrata so termopan staklo

Број на оглас: 3062482 | Објавен на: 16.03.2019, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


210×140 ispravna vo dobra sostojba

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач