Logo

Izdavam opremen stan

Број на оглас: 3062555 | Објавен на: 06.04.2020, 13:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 1985

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Nikofundali

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot e sega renoviran se e novo opremen wi-fi za poveke informacii na 070584359 sloboden posle 18ti avgust

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Џорџ

Потврден огласувач